Fotot madhështore nga dasma e Miranda Kerr

Dasma e Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat, Evan Spiegel ishte e shijshme dhe intime, me vetëm 45 miq dhe familje, ku qifti shkëmbeu zotimet e tyre.

Por lista e të ftuarve nuk e ndaloj Miranda Kerr të krijoj ëndrrën e saj, duke mbuluar kopertinën e Vogue në Amerikë me foto nga dasma e tyre në maj.

Për ditën e saj të madhe, nusja kishte veshur një fustan të bukur Dior Haute, të dizajnuar me kujdes nga drejtori i ri, Maria Grazia Chiuri./BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply