Hadergjonaj vendos këtë javë mes Kosovës dhe Zvicrës (Foto)

Mbrojtësi kosovar, Florent Hadergjonaj pritet që së shpejti të merr vendimin se cilin shtet ta përfaqësoj në të ardhmen.

Hadergjonaj i cili luan te skuadra gjermane, Ingolstadt është duke befasuar me paraqitjet e tija fantastike, por ende nuk është vendosur për cilin shtet të luaj.

Sipas medieve, Albert Bunjaki përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës ka thënë se 22-vjeçari pritet ta merr vendimin gjatë kësaj jave.

Së fundi Hadergjonaj ka luajtur për ekipin A të përfaqësueses së Zvicrës në një miqësore

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply