Ish e dashura e Justin Biber ‘ndez’ rrjetin, shfaqet seksi në plazh

Ajo nuk është e huaj për ndjekësit në Instagram.

Dhe Sahara Ray e cila është përfolur për një romancë me këngëtarin Justin Bieber, ka publikuar një video në të cilën shfaq linjat seksi, përcjell Bota sot.

24 vjeçarja ka mahnitur fansat me linjat seksi, ku bukuroshja shfaqet në det.

Modelja ka ndezur rrjetin me pamjet seksi që ka publikuar për ndjekësit e saj./BS/Image

Image

Image

Be the first to comment

Leave a Reply