Kelly Brook, forma shpërthyese në Provenza

Një shikim prej ëndërrimtareje dhe poza prej pin up.

Kështu është fotografuar Kelly Brook nga i fejuari i saj Jeremy Parisi gjatë pushimeve të tyre romantike në Provenza.

Modelja dhe artistja me forma seksi, qëndron e ulur buzë një pishine dhe me një kostum plazhi nxjerr në pah një dekolte shpërthyese./BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply