Keni harruar si duket Jessica Alba në bikine?

Ajo së pari debutoj me bikine në vitin 2005 në filmin Into The Blue.

Dhe Jessica Alba ka punuar shumë për ta mbajtur atë formë të trupit, sic u pa në plazhet e Haëaii të shtunën.

Bukuroshja 36 vjeqare zbuloj fiurën e saj të dendur derisa shijonte diellin me burrin Cash Warren./BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply