Kim çmend me format trupore dhe nxjerr thithkat, por veshja…

Kim Kardashian dhe Kanye West duket se ende gjejnë kohë për të dalë në takime në mbrëmje.

Çifti i martuar prej 3 vitesh janë parë të buzëqeshur dhe me humor të mirë, derisa po largoheshin nga teatri War For The Planet Of The Apes në Sherman Oaks, në Kaliforni, përcjell Bota sot.

38 vjeçarja dukej mjaft bukur, duke treguar linjat seksi trupore, por ishte veshja e saj që mori vëmendjen.

Kim kishte zgjedhur një bluzë të bardhë të thjeshtë që tregonte barkun dhe gjoksin pa sytjena, duke i zbuluar edhe thithkat, mirëpo pantallonat e saj ishin që morën vëmendjen, pasi ishin mjaft të çuditshëm./BS/Image

Image

Be the first to comment

Leave a Reply