Kështu argëtohet Xhesika në koncertin e Brunos

Një lidhje e re është bërë publike së fundi mes aktores Arta Nitaj, që ne e njohim si Xhesika në serialin ‚O sa mirë‘ dhe këngëtarit Bruno.

Pasi nuk e fshehë më lidhjen, Arta ka filluar ta shpreh haptas dashurinë për Brunon.

Dje publikoi foto bashkë me të dashurin e saj të ri, Brunon, ndërsa pastaj ajo u argëtua pafund me këngën e tij.

Ishte “Love me” kënga hit, të cilën Bruno e ka sjellë dy vite më parë bashkë me Elvanën, ajo e cila në një mbrëmje muzkikore të Brunos po argëtonte pa fund aktoren dhe miken e saj./BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply