Milan, formacioni startues dhe i rezervave për 2017/18 (Foto)

Janë publikuar dy formacionet e mundshme të Milanit për sezonin e ardhshëm (formacioni i titullarëve dhe i rezervave).

Milani është duke bërë revolucion, ku deri më tani ka sjell 10 emra të rinj në “San Siro” për sezonin 2017/18

Sipas mediave italiane, Leonardo Bonucci i Juventusit, është transferimi më i qëlluar i Milanit këtë verë, i cili shokoi botën e futbollit duke u larguar nga Juventusi.

Tani AS, ka publikuar dy formacione të mundshme të Milanit për sezonin e ri, atë të titullarëve dhe rezervistëve dhe duket se më në fund do të rikthehet aty ku e ka vendin, në maje të futbollit evropian.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply