McGregor thotë se është tifoz i Liverpoolit, fyen rivalët e Reds (Video)

Conor McGregor është sportisti më i përfolur i momentit.

E gjitha kjo pasi irlandezi do të përballet me Flowd Mayweather në Las Vegas me 25 gusht.

Duket se McGregor është tifoz i Liverpooli dhe këtë e thotë me krenari.

“Jam i kuq, Liverpool. Q***a Evertonin”, ka thënë Conor.

Liverpooli është një nga klubet me më së shumti tifozë në Angli, por edhe në botë.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply