Presidenti i FIFA-s, ka një mesazh për Fadil Vokrrin (Foto)

Presidenti i shtëpisë më të madhe të futbollit FIFA-s, Gianni Infantino ka një mesazh për kreun e Federatës së Futbollit kosovar, Fadil Vokrri.

Në mesin e shumë telegrameve të urimit për ditëlindjen, presidenti i FFK-së, Fadil Vokrri sot ka marrë një urim edhe nga presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino.

Në urimin e tij presidenti i FIFA-s ka shprehur urimet e tij më të sinqerta, duke i dëshiruar presidentit Vokrri shëndet dhe lumturi si dhe ka ritheksuar se respektin e madh për presidentin Vokrri

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply