Pas ndërhyrjes brutale, shikoni çfarë bëjnë dy futbollistët e Leipzig (Video)

Mesfushori Naby Keita ka lënduar në mënyrë të tmerrshme bashkëlojtarin e tij në Leipzig, Diego Demme

Kjo bëri që stërvitja e Leipzig të ndërpritej dhe Demme të largohej nga fusha me ndihmën e mjekësve të skuadrës.

Por, fatmirësisht lëndimi nuk është aq i rëndë sa dukej dhe lojtari brenda disa ditësh do të kthehet në stërvitje.

Për më shumë, të dy lojtarët tashmë janë pajtuar, madje Keita po përkujdesët për këmbën e lënduar të Demme.

 

 

 

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply