Edhe Cuadrado në planet e Milanit

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, e kërkon anësorin e Juventusit, Juan Cuadrado.

Kolumbiani ka punuar nën urdhrat e strategut italian te Firoentina dhe ai i njeh cilësitë e tij.

Në dy sezonet e fundit, 29-vjeçari ka luajtur te Bianconerët, mirëpo pas transferimit të Douglas Costas dhe Federico Bernardeschit, është raportuar se ai mund të shitet.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply