Marseille ka gati 20 milionë euro për Baccan

Olympique Marseille është gati të shpenzojë 20 milionë euro për transferimin e Carlos Baccas – bën të ditur Mundo Deportivo.

Rossonerët kanë investuar mbi 210 milionë euro këtë sezon në transferimin e lojtarëve dhe pritet të shpenzojnë akoma më shumë, sidomos kanë nevojë për një sulmues klasi.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply