Mourinho flet për ndeshjen me Barcelonën

Jose Mourinho është shumë i lumtur që do të luajnë miqësore ndaj Barcelonës

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka folur para ndeshjes me Barcelonën, e cila do të zhvillohet në SHBA.

Portugezi tha se është gjithmonë mirë kur luani ndaj skuadrave më të mira.

“Të luash ndaj Barcelonës është mënyra më e mirë për të përfunduar fazën përgatitore, sepse luan kundër lojtarëve më të mirë”, tha Mourinho gjatë konferencës për media.

Ndeshja në mes të Barcelonës dhe Unitedit zhvillohet në orët e hershme të mëngjesit të së enjtes

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply