Plani i Barcës: Dybala apo Insigne për ta zënë vendin e Neymar

Paulo Dybala apo Lorenzo Insigne mund ta zënë vendin e Neymarit te Barcelona, nëse braziliani largohet nga Camp Nou.

Sulmuesi i Blaugranëve është duke u kërkuar me ngulm nga Paris Saint-Germaini që është gati të shpenzojë 222 milionë euro për klauzolën e tij.

Në këtë rast, katalunasit duhet të gjejnë sulmuesin e tretë për ta mbushur boshllëkun eventual krahas Lionel Messit dhe Luis Suarezit në sulm.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply