„Nuk bëj dot seks me burrin tim“, historia e kësaj gruaje do t’ju thyejë zemrën

Historia e Hebden Bridge, një 43- vjeçareje nga Britania e Madhe po bën gjithë botën të lotojë. Një gabim i gabuar gjatë lindjes bëri që ajo të mbetej e paralizuar për gjithë jetën.

Hebden solli në jetë fëmijën e saj të dytë në shtator të vitit 2007 dhe për shkak të një incidenti në sallën e lindjes ka të pamundurën jetën e saj seksuale.

Nuk bëj dot më seks me burrin tim. Kam frikë se ai do më lërë sepse ia kam ndaluar marrëdhëniet me femrat e tjera“,- ka thënë ajo në një intervistë për „Mirror“.

Siç shkruan ‘Mirror’, gruaja tashmë ka vendosur të denoncojë gjithë sa i ka ndodhur, duke denoncuar mjekët e spitalit të West Yorkshire për mjekim të pakujdesshëm. Padia është dorëzuar gjatë ditës së djeshme./BS

Be the first to comment

Leave a Reply