Interi pas Rafinhas

Interi është vënë pas mesfushorit të Barcelonës, Rafinha, por ka hasur në konkurrencë të Liverpoolit.

Nerazzurrët janë në kërkim të përforcimeve për sezonin  ri, ndërsa deri më tani i kanë zyrtarizuar vetëm Milan Skriniarin dhe Borja Valeron.

Sipas Mundo Deportivo, Interi ka shfaqur interesim për brazilianin Rafinha.

Për të është në garë edhe Liverpooli, që mund ta fusë në marrëveshje me Philippe Coutinhon.

Rafinha’ ka një klauzolë prej 75 milionë eurove

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply