Kështu pritet Dua Lipa në Moskë (Video)

Dua Lipa tashmë ka arritur në Moskë ku do të jetë pjesëmarrëse në koncertin “Europaplus”, i cili do zhvillohet pas dy ditësh.

Aty Dua duket se ka shumë fansa dhe është pritur me shumë dashuri.Së fundmi ka publikuar një video ku shihet në dalje të Hotelit, derisa rrethohet nga fansat e saj.Ata pa hezituar aspak i hidhen asaj në përqafim. E Dua, pa dyshim që ua kthen njejtë duke i përqafur.

Be the first to comment

Leave a Reply