Morena Taraku shfaqet tejet provokative në bikini

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka lënë gojëhapur fansat me postimin e saj të fundit në Facebook.

E shtrirë në bikini, Taraku ka thënë “Hello, I am your wallpaper”.

Komentet e fansave të saj kanë qenë të shumta dhe dukjen e saj e kanë cilësuar tejet seksi.

Këngëtarja së fundi ka publikuar projektin e saj të titulluar “Shlif”./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply