Neymar shkakton kaos në stërvitje, zënkë me Semedon, mezi e ndalin bashkëlojtarët [Video]

Neymar duhej të ndalej nga Mascherano dhe Busquets pas një grindje të ashpër me transferimin e ri të Barcelonës, Nelson Semedo.

Në imazhet eksluzive nga Daily Mail, Neymar nxit luftën dhe përballet kokë me kokë me portugezin. Në fund ai hoqi parzmoren e tij, goditi topin dhe u largua nga trajnimi.

Be the first to comment

Leave a Reply