Ermali i gjen burrë Bleonës?

Është një nga këngëtaret e cila është e drejtëpërdrejtë dhe e hapur në intervista televizive. Gjatë dhënies së tyre, sigurisht që është përmenduar bashkëshorti i këngëtares shqiptare e cila jeton në Amerikë.

Bleona Qereti muaj më parë kishte deklaruar se është në kërkim fatit. Aktori dhe moderatori i “Xing” Ermal Mamaqi, mesa duket është “angazhuar” totalisht që mikesha e saj të mos jetë beqare. Pas Arlind piktorit, një tjetër tjetër propozim ka ardhur për këngëtaren. Nëpërmjet një videoje ‘kandidati’ i ka kërkuar Bleonës të lidhen së bashku pasi ajo ka qenë ëndrra e tij që në fëmijëri.

Ndoshta nuk ka bërë zgjedhjen e duhur se tiparet e tij nuk duken shumë qartë, por shpresojmë që të plotësojë kriteret që ka bukuroshja: Dhuratë me diamante, dhe tre fëmijë. Gjithsesi presim përgjigjen e saj!/BS

Be the first to comment

Leave a Reply