Rikthehet në Youtube kënga e Xhensilës dhe Irkencit, dëgjojeni këtu

Kënga më e re e Xhensilës u publikua dje, në bashkpunim me këngëtarin e talentuar Irkenc Hyka.

Kënga e titulluar “Si të jem mirë” menjëherë pas publikimit të saj në Youtube, arriti të marrë vëmendjen e publikut, duke u pëlqyer shumë andaj arriti një numër të madh të klikimeve.

Por fatkeqsisht sot, kënga u fshi nga YouTube, por është rikthyer përsëri në kanalin zyrtarë të Xhensilës. Tani fansat kanë mundësi përsëri ta dëgjojnë këtë super këngë, që pritet të jetë një ndër hitet verore. /BS

Be the first to comment

Leave a Reply