Tifozi nuk mbanë lotët pasi Ramos ia plotëson ëndrrën (Video)

Sergio Ramos ka treguar edhe një herë se nuk është lojtar i madh, por edhe njëri.

Gjatë stërvitjes që Real Madridi është duke mbajtur në Miami, kapiteni i skuadrës ka vendosur që kohën e tij ta ndajë me tifozët.

Spanjolli nënshkroi autografe dhe bëri fotografi me tifozët e rinj, por njëri nuk mbajti dot emocionet.

Me t’u përqafuar nga Ramos tifozi amerikan shpërtheu në lot duke e falënderuar yllin e Los Blanos vazhdimit.

“Çdo ditë ëndërroj rreth tij. Po të kisha mundësi do e përsërisja çdo ditë”, ka thënë tifozi.

Vlen të theksohet se rreth orës 01:30 fillon spektakli i El Clasico.

 

Be the first to comment

Leave a Reply