Diana Avdiu tregon linjat me bikini

Modelja nga Kosova, Diana Avdiu, vazhdon të jetë një prej femrave më të pëlqyera shqiptare.

Në këto ditë të nxehta vere, ajo i është bashkuar trendit të publikimit të fotografive me rrobabanje.

Natyrisht se ajo duket bukur me linjat trupore në plan të parë.

Ndryshe, Diana u shpall ‘Miss Universe Kosova’ në vitin 2012 dhe e përfaqësoi vendin në Miss Universe në Las Vegas.

Pos këtij titulli, ajo mori edhe çmimin ‘Miss Fotogjenia’ si konkurrentja më fotogjenike e garës./BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply