Vetëm një muaj para lansimit zyrtar, BMW tregon siluetën e modelit Z4

Prodhuesi gjerman BMW, pritet që ta lansojë gjatë muajit shtator në Frankfurt Motor Show modelin e ri Z4.

Mirëpo, duket se zyrtarëve të kompanisë nuk u është pritur dhe kanë postuar në llogarinë zyrtare në Instagram, siluetën e kësaj makine.

Megjithëse është vetëm një imazh, njohësit e makinave besojnë se ka strukturë dhe bazë të njëjtë me Toyota Supra.

Ende nuk dihet se çfarë përmban, apo sa do të kushtojë kur të del në treg.

Image

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply