Liverpool hyn në garë për yllin e Bayernit (Foto)

Jurgen Klopp e dëshiron mesfushorin e Bayern Munichut, Reanato Sanches

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është duke kërkuar edhe një mesfushor, para se të nis sezoni i ri i Premierligës me 12 gusht.

Sipas Bild, Liverpool e dëshiron mesfushorin portugez të Bayern Munichut, Renato Sanches.

Lojtari po kërkohet edhe nga tre skuadra tjera të mëdha, Milan, Manchester United dhe Chelsea, por Bayern dëshiron vetëm huazimin e tij, por jo edhe ta shes.

Këtë kërkesë është gati ta plotësojë Liverpool, duke i ofruar edhe minutazhë lojtarit.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply