Luana dhe Krenari kapen ‚mat‘ në rrugët e Prishtinës

Edhe pse tashmë të gjithë e kanë mësuar se janë në një lidhje dashurie, moderatorja shqiptare Luana Vjollca dhe biznesmeni nga Kosova Krenar Çoçaj, vazhdojnë ta mbajnë të fshehur.

Por pavarsisht kësaj, lidhja e tyre çdo ditë e më shumë po zbulohet.

Media ka arritur të fotogafojë çiftin e njohur duke ecur së bashku në rrugët e Prishtinës dhe ju sjell këto pamje:/BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply