Aktivistja e LGBT-së nuk është lezbike? Fotoja e saj e fundit na habiti të gjithëve

Xheni Karaj është një nga aktivistet më të njohura të LGBT-së, të cilën të gjithë e kemi menduar lezbike. Madje edhe vetë Xheni e ka shprehur këtë gjë. Mirë po mesa duket në jetën e saj paska vend edhe për partnerë meshkuj, pasi në foton e fundit që ajo ka publikuar shfaqet teksa i dhuron kafshime një mashkulli.

Nuk e dimë nëse është vetëm lojë, por edhe në përshkrimin e fotos ajo shkruan “I pari dhe i vetmi. Burri im”. Epo ndoshta edhe vetë Xheni nuk e ka ditur se mund të pëlqente meshkujt.  /BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply