Labi akuzohet për tradhti, por ja si reagon ai

Deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri duke aluduar tek zhvillimet e fundit në vend rreth krijimit të qeverisë, thotë se po akuzohet për tradhëti.

E për ta kuptuar se a është tradhtar ai, ose jo deputeti Tahiri ka ftuar akuzuesit që këtë pytje t’ia adresojnë familjes Jasharaj, asaj Rugova dhe Haradinaj

“Kur unë qarrosa Protestuesit në tenda sa ishin në shesh, kur ishte VV dhe AAK, viti 2016 edhe atëherë mê quanin trathtarë e me shanin”, ka thënë ai përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin shoqëror “Facebook”.

Be the first to comment

Leave a Reply