Formacioni i PSG-së me Neymarin (Foto)

Neymari është prezantuar te Paris Saint Germaini.

25 vjeçari brazilian, Neymar, është prezantuar te Barcelona, i cili u transferua nga Barcelona për një shumë rekord, 222 milionë euro.

Klubi francez ëndërron Ligën e Kampionëve dhe edhe tifozët besojnë se me Neymarin gjërat do të jenë më ndryshe në Evropë.

Neymar pa dyshim do të jetë tani lideri i PSG-së, i cili mund të përshtatet në skema të ndryshme të Unai Emery.

Ja formacioni i mundshëm i PSG-së me Neymarin:

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply