E zjarrtë në të kuqe, 20 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes

Ajo u zgjodh mbretëresha e Love Island 2017 dy javë më parë.

Dhe Amber Davies dukej sensacionale e veshur në një fustan të shkurtër, të kuq, derisa po largohej nga klubi i natës Maddox në Londër, të premten, përcjell Bota sot.

Ajo dukej mahnitëse, derisa ekspozoi këmbët e gjata seksi, por gjithë vëmendjen e mori gjoksi i saj shpërthyes, që mezi arrinte ta mbante nën kontroll bukuroshja.

20 vjeçarja bëri që të gjithë ta kthejnë kokën për ta shikuar./BS/

Image

Be the first to comment

Leave a Reply