Dy fotot e fundit të Luanës do t’ua ‘heqin trurin’

Si gjithmonë di të ‘godasë’ me fotografi.

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare Luana Vjollca ka filluar pushimet e që nga atje, ajo po publikon foto të nxehta.

Mirëpo, këto dy të fundit janë tejet të bukura.

Kjo se, ajo kishte nxjerrë këmbët e saj seksi, duke krijuar kështu ‘pagjumësi’ për shumë meshkuj!/BS

Be the first to comment

Leave a Reply