Elita tregohet fetare pas aksidentit te Gjikos

Elita Rudi ka postuar një thënie interesante, mbase biblike, pas aksidentit që dukej i rëndë të Gjikos

Moderatorja dhe bukuroshja duket se ka përdorur një thënie biblike për këtë gjë duke e lartësuar Gjikon si një birë i Zotit.

“Djali i preferuar i Zotit, i dashuri i imë pa kushte”, ka shkruar Elita duke postuar një foto të reperit ku shihet qe ka kokën në preherin e saj.

Gjiko është bërë njëri prej reperëve më të kërkuara kohëve të fundit, sidomos pas shumë bashkëpunimeve dhe këngëve të tij më komerciale.

Për më shumë shikojeni foton./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply