Gjiko shfaqet krah veturës së dëmtuar: ‘E falemnderoj Zotin’

Reperi i njohur Gjiko ka thyer heshtjen pas aksidentit të rëndë në të cilin u përfshi mbrëmë.

Ai, krah veturës së dëmtuar, ka qetësuar fansat duke iu treguar që në fakt është mirë me shëndet dhe falemnderon Zotin për mundësinë.

Ky është postimi i plotë i reperit:

E Shrytzoj rastin me e falenderu Zotin qe ma dha edhe ni shanse me mujt me kone ktu nmesin e juaj. Me naten e promshit e kutova qe kom shume njerz rreth vetit qe kan kurgjo tjeter pos dashni  [??]  jom kthy ma i fort se kurr , gjithmone kom mu kon afer juve ! Shihem sonte ne Rahovec  [??] [????????] #theshoëmustgoonf/BS

Be the first to comment

Leave a Reply