„Hidhi te koshi facoletat dhe çoje te lavamani filxhani se më plase“, Ermali ‚i shkatërron‘ foton Elvanës

Një foto nga projekti i ri i Elvanës me nje nga studiot e njohura te muzikes ne SHBA, nuk mund ti shpëtonte nga një koment i Ermal Mamaqit.

E veshur sportive, por me një ngjyrë flakëruese që bie më së shumti në sy para gjthçkaje, Ermali në fakt ka kapur një detaj tjetër.

Pikërisht te një filxhan dhe facoleta që ndodhen në tavolinën e punës së Elvanës.

“Hidhi te koshi ato facoleta dhe çoje te lavamani filxhani se më plase. Sa lava. Ti prap ma bën rrëmujë”, i shkruan Ermali.

Kuptohet që gjithçka është në kontekstin e një miqësie mes tyre dhe pse Elvana si ka shuar ende në emisionin që ai moderuar./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply