Drake njofton për albumin e ri

Drake ka udhëhequr festivalin e tij në vendlindjen e tij, OVO Fest, këtë të hënë, duke i treguar turmës që ai po punon në albumin e tij të ri.

Gjatë setit të tij muzikor ai iu tha të pranishmëve: Do të kthehem dhe ta bëj albumin e ri në Toronto, vetëm për ju”.

Albumi i fundit i Drake “Views” ishte publikuar në prill të vitit 2016.

Më pas kishte pasuar një projekt “Më Shumë Jetë” këtë mars, dhe kënga “Signs”./BS

Be the first to comment

Leave a Reply