Zyrtare: Prishtina zbulon përforcimin e radhës

Sigal Prishtina, kampioni i Kosovës, në basketboll, ka prezantuar përforcimin e radhës. Fjala është për amerikanin, Seba Webster.

“Nga NCAA në qytetin bardh e kaltër (dhe me kupa shumë). Webster, i përzgjedhuri i përfaqësueses amerikane „Athletes In Action“ dhe me një mesatare prej 19 pikëve për ndeshje, në Prishtinë do të mbulojë pozitën 3-4”m thuhet në njoftimin e Prishtinës.

 

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply