Princi dhe princesha shqiptare shfaqen nga Sain Tropez (Foto)

Princi Leka së bashku me bashkëshorten Elia po i shijojnë pushimet.

Ata po publikojnë vazhdimisht edhe fotografi në rrjete sociale.

Së fundmi ka qenë princesha Elia, ajo e cila ka realizuar një selfie nga Sain Tropez.

Çifti janë shfaqur të thjeshtë dhe të lumtur pranë njëri tjetrit./Indeksonline/

Be the first to comment

Leave a Reply