Sapo u martuan e Orinda e lë me orë të tëra ta pres në shtrat burri i saj

anë një ndër çiftet më të përfolura javët e fundit në media dhe rrjetet sociale.

Orinda Huta dhe Turjan Hyska ditë më parë kanë kurorëzuar lidhjen disavjeçare përmes një dasmë glamuroze, ku ishin të pranishëm shumë familjarë dhe personalitete të njohura.

Ata janë duke shijuar muajin e tyre të mjaltit, por diçka ka ndodhur mes çiftit. Moderatori ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet i shtrirë në krevat.

Turi njihet për sensin e humorit dhe këtë imazh e ka shoqëruar me fjalët “Kur pret 1456788 orë Orinda Hutën”.

Ndryshe, dyshen do ta shohim edhe në sezonën e ardhshëm në ekranet televizive shqiptare./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply