„Zogu i Tiranës“ „tërbohet“ pas të dashurës së re: Jam i fiksuar pas…

Hermes Nika është një ndër meshkujt shqiptarë më të përfolur mediatikisht, i cili punoi për një kohë pranë emisionit të mëngjesit në Tv Klan, ndërsa veten e cilëson shpesh herë si artist.

Hermesi duket se i ka dhënë fund lidhjes me ish të dashurën e tij, Anxhelën dhe sëfundmi na ka prezantuar „zemrën“ e re, e cila është edhe këtë herë një bionde.

Të dy janë fotografuar në shtrat pranë njëri-tjetrit, ndërsa djali nuk ka dhënë arsye për ndarjen me të dashurën e kaluar, Anxhelësn. Ai edhe vetë e ka pranuar se është i fiksuar pas biondeve./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply