Aksident në Trudë, policia mbyll me shiritë magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

Aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 18:00 në fshatin Trudë, ka bërë që magjistralja Prishtinë-Podujevë të mbyllet me shirita.

Sipas policisë, në aksient janë përfshirë dy vetura dhe kanë pësuar lëndime pesë persona, shkruan Indeksonline.

Ndërkaq kujtojmë se sot ka ndodhur një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, kurse në Veternik një veturë tjetër është rrokullisur.

Be the first to comment

Leave a Reply