Burnley befason kampionin

Burnley është duke fituar 3:0 ndaj Chelseat pas vetëm 45 minutave lojë.

Burnley ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Chelseat dhe po fiton 3:0. Për 2:0 shënoi Stephen Ward në minutën e 39’të, derisa pas pak minutave Sam Vokes realizoi golin e dytë personal në këtë ndeshje.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply