Ermali i zënë me koncerte, por ja çfarë bën Ariana

Këngëtari Ermal Fejzullahu është shumë i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore gjatë sezonës së verës.

Kjo gjë bën që ai të qëndrojë larg bashkëshortes dhe fëmijëve të ti.j

Megjithatë, Ariana meqenëse nuk ka mundësi që tani të pushojë me Ermalin, ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë me shoqe.

Në shoqëri të Arianës  mes të tjerash gjenden edhe bashkëshortja e reperit Lumi B, Miranda dhe prezantuesja Vlera Fetahu.

Në imazhet që Ariana ka ndarë në rrjete sociale, duket se po kalon për mrekulli bashkë me miket e saj./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply