Tingulli që i mungoi Luanës gjithë këtë kohë

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka treguar se është e ‚dashuruar‘ në tingujt e shiut,

Pas shumë ditësh vapë, në vend janë rikthyer temperaturat e ulëta dhe shiu.

Këtij shiu duket se më së shumti i është gëzuar Luana, e cila zbuloi se sa shumë i kanë munguar tingujt e shiut që dëgjohen kur bie.

“Më mungon tingulli yt, shi” ka shkruar Luana sipër fotos së shkrepur nga vetura, ku nga dritarja duket teksa jashtë bie shi. /BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply