Kujt po ia dërgon këtë dhuratë Ben Affleck?

Ylli i Hollivudit, Ben Affleck, u pa në një lagje e Los Angeles, Brentwood, duke mbajtur në dorë një dhuratë të mbështjellur bukur.

Ai dukej mjaft i disponuar dhe u shfaq i buzëqeshur para fotoreporterëve.

Aktori është në lidhje me producentin e Saturday Night Live, Lindsay Shookus, dhe mund të mendohet që këtë dhuratë ai e ka për të.

Një burim i ka thënë People se dyshja e kishte filluar aferën më 2013, ndonëse ishin të martuar me persona të tjerë./BS

Be the first to comment

Leave a Reply