Rrahet Arbana Xharra (Foto)

13. Mai 2017 citymedia 0

E sapoaderuara në Partinë Demokratike të Kosovës, znj. Arbana Xharra është rrahur sonte brutalisht pas intervistës që e ka dhënë për televizionin Vizion Plus. Gazetarja dhe tani politikania e re […]

1 2 3 8