Aida Doci në darkë me aktorin turk

23. September 2017 citymedia 0

Ky producent i kishte kërkuar asaj një performancë live Këngëtarja kosovare Aida Doci, aktualisht është në Stamboll dhe atje është takuar producentin edhe aktorin turk Okay Kaynarca. Këtë e ka […]

Tuna përkrah Dafinën?

23. September 2017 citymedia 0

Të gjithë e mbajmë mend hitin “Vibe”, bashkëpunimin e suksesshëm mes Tunës, Dafina Zeqirit dhe reperit  2po2. Por, që nga ky bashkëpunim artistet i ndërprenë marrëdhëniet mes tyre për shkak […]

1 2 3 160