Kroacia dhe Anglia në kërkim të finales – formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Kroacisë dhe Anglisë

 

Kroacia dhe Anglia do të luajnë në gjysmëfinalen e dytë të Botërorit Rusia 2018.

Kroacia hynë me një formacion po thuajse të njëjtë me atë te çerekfinales, me Vrsajlkon e lënduar që duket se është kthyer me kohë për ndeshjen kundër Anglisë.

 

As te Anglia nuk ka asnjë ndryshim në formacion dhe ata paraqiten me të njëjtin formacion si në çerekfinalen kundër Suedisë. /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare: 

 

Be the first to comment

Leave a Reply