Xhensila ka një urim të veçantë për këngën e re të Kidës

Dashuria e çiftit Xhensila-Bes për pak ditë pritet të bekohet me një fëmijë pasi kënhëtarja është në ditët e fundit të shtatzënisë

Edhe pse në këtë kohë ajo shihet ende tepër aktive në rrjete sociale.

Madje ajo ka mbështetur edhe këngëtaren e ‘ON Records’, Kidën me produksionin e saj të fundit. Kënga më e re nga Kida titullohet “MAS” dhe pritet të jetë HIT-i kësaj vere, por kjo mbetet për tu parë.

“You burning baby”, shkruan Xhensila, Kidës duke e komplimentuar se e ka ‘djegur’ me këtë këngë.

Ndërkohë Kida ja kthen duke e quajtur motrushe edhe duke e falenderuar shumë./intv.al/

Be the first to comment

Leave a Reply