Iva Aliko befason me deklaratën: Jam e virgjër

Deklarata se ishte e dashura e një deputeti të martuar shqiptar i dha Iva Alikos një famë në të gjitha mediat, por mesa duket kjo paska qenë një gënjeshtër.

Modelja njihet për fotot e saj provokuese, por sot i ka surprizuar fansat e saj me deklaratën se është e virgjër.

Një risi e re në Instagram, të lejon t’u përgjigjesh pyetjeve që të drejtohen nga ndjekësit, dhe në këtë mënyrë fansat e Iva Alikos kanë shfrytëzuar këtë mundësi për të pyetur sa më shumë.

Njëri nga fansat e ka pyetur nëse është e virgjër dhe Iva e ka pohuar këtë gjë.

Ndërkohë një tjetër insiston më tej duke e pyetur se a është vërtet e virgjër, dhe modelja këmbëngul me përgjigjen e saj të parë.

Be the first to comment

Leave a Reply